KORZYSTNY KREDYT

Produkty bankowe i pozabankowe


Kredyty hipoteczne oraz kredyty mieszkaniowe. Jeżeli chcesz, możesz skorzystać z porównywarki kredytów hipotecznych: Porównywarka Banków Kredyt Hipoteczny. Wybierz najlepszy kredyt na zakup mieszkania. Nie wiesz jakiego dokonać wyboru? Skontaktuj się z doradcą kredytowym.

Klienci indywidualni
Weź kredyt hipoteczny i zamieszkaj u siebie
Skontaktuj się z doradcą

Kredyt hipoteczny

Weź kredyt hipoteczny na dom, mieszkanie, działkę i remont, a także na spłatę kredytów w innych bankach.
Skorzystaj z atrakcyjnych wariantów:

Oferta „Mieszkaj bez kompromisów”

Teraz oferta specjalna dla osób w wieku 35 lat

„0% prowizji” albo „Obniżona marża”

Obniż koszty uruchomienia kredytu albo ratę kredytu przez cały okres spłaty.

A niezależnie od wariantu:

atrakcyjne oprocentowanie
okres spłaty do 35 lat
minimalna kwota: 40 000 zł
0 zł za rozpatrzenie wniosku
maksymalna kwota: 80% wartości nieruchomości
bezpłatna pomoc specjalisty – nasz specjalista przyjedzie do Ciebie

Zobacz na jaki kredyt Cię stać

Podaj kilka informacji o swojej sytuacji finansowej, aby wyliczyć zdolność kredytową.

Tylko cztery kroki do kredytu

1
Wypełnij formularz
Skontaktuj się z naszym doradcą, wypełniając formularz
2
Nasz doradca przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce i przedstawi najlepszą dla Ciebie ofertę
3
Po skompletowaniu dokumentów doradca pomoże Ci wypełnić wniosek kredytowy
4
Nasz doradca poinforuje Cię o uzyskaniu kredytu oraz ustali z Tobą termin zawarcia umowy i jej warunki oraz termin uruchomienia kredytu.

NAVIDOM prowadzi od A do Zamieszkania

NAVIDOM to nowy serwis internetowy dla kupujących mieszkanie, który prowadzi krok po kroku, prosto do własnego mieszkania. Dzięki naszemu serwisowi dobrze wybierzesz mieszkanie, masz wszystko w jednym miejscu, zmieścisz się w budżecie i sprawnie kupisz!

Potrzebujesz kredytu? Skontaktuj się z doradcą Oddzwonimy, doradzimy.

RRSO dla kredytu w wysokości 200 000 zł, w ofercie standardowej wynosi 4,87%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 4,24% (6M WIBOR 1,74% oraz marża Banku 2,50%) przy czym w okresie 6 mies. od podpisania umowy przyjęto oprocentowanie z marżą podwyższoną o 0,3 p.p. z tyt. tymczasowego zabezpieczenia do czasu ustanowienia hipoteki; prowizję za udzielenie: 1,90% kwoty kredytu, tj. przy kwocie kredytu 200 000 zł prowizja wyniesie: 3800 zł; opłatę za weryfikację wartości zabezpieczenia: 350 zł; ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych liczone za cały okres kredytowania ze składką miesięczną wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku: 19,20 zł; okres spłaty: 30 lat, spłatę rat w równej wysokości; LTV: do 80%; PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie: 319 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości).

RRSO dla kredytu w wysokości 200 000 zł, w ofercie '0% prowizji' wynosi 4,58%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 4,14% (6M WIBOR 1,74% oraz marża Banku 2,40%) przy czym w okresie 6 mies. od podpisania umowy przyjęto oprocentowanie z marżą podwyższoną o 0,3 p.p. z tyt. tymczasowego zabezpieczenia do czasu ustanowienia hipoteki; prowizję za udzielenie: 0zł; opłatę za weryfikację wartości zabezpieczenia: 350 zł; ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych liczone za cały okres kredytowania ze składką miesięczną wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku: 19,20 zł; okres spłaty: 30 lat, spłatę rat w równej wysokości; LTV: do 80%; PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie: 319 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości).

RRSO dla kredytu w wysokości 200 000 zł, w ofercie 'Niższa marża' wynosi 4,44%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 3,84% (6M WIBOR 1,74% oraz marża Banku 2,10%) przy czym w okresie 6 mies. od podpisania umowy przyjęto oprocentowanie z marżą podwyższoną o 0,3 p.p. z tyt. tymczasowego zabezpieczenia do czasu ustanowienia hipoteki; prowizję za udzielenie: 1,90% kwoty kredytu, tj. przy kwocie kredytu 200 000 zł prowizja wyniesie: 3800 zł; opłatę za weryfikację wartości zabezpieczenia: 350 zł; ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych liczone za cały okres kredytowania ze składką miesięczną wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku: 19,20 zł; okres spłaty: 30 lat, spłatę rat w równej wysokości; LTV: do 80%; PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie: 319 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości).

Oferty „0% prowizji” oraz „Obniżona marża” skierowane są do osób, które posiadają lub założą konto osobiste w ING Banku Śląskim S.A przed podpisaniem umowy o kredyt oraz posiadają lub zadeklarują wpływy na ten rachunek w wysokości min. 2000 zł miesięcznie (opłata za prowadzenie rachunku od 0zł do 13zł/mies. - na potrzeby wyliczenia RRSO jako koszty prowadzenia rachunku przyjęto opłatę za prowadzenie rachunku Direct tj. 0zł*). Bank w okresie 3 lat od daty zawarcia umowy o kredyt, ma prawo do podwyższenia marży o 0,4% w stosunku rocznym, w przypadku niewykonania przez Kredytobiorcę zobowiązania polegającego na zapewnieniu wpływu w wysokości min. 2000 zł miesięcznie na w/w rachunek.

RRSO dla kredytu w wysokości 200 000 zł, w ofercie 'Mieszkaj bez kompromisów' wynosi 4,71%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 3,84% (6M WIBOR 1,74% oraz marża Banku 2,10%) przy czym w okresie 6 mies. od podpisania umowy przyjęto oprocentowanie z marżą podwyższoną o 0,3 p.p. z tyt. tymczasowego zabezpieczenia do czasu ustanowienia hipoteki; prowizję za udzielenie: 0zł; opłatę za weryfikację wartości zabezpieczenia: 350 zł; ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych liczone za cały okres kredytowania ze składką miesięczną wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku: 19,20 zł; ubezpieczenie na życie - składka miesięczna jak niżej; okres spłaty: 30 lat, spłatę rat w równej wysokości; LTV: do 80%; PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie: 319 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości).

Oferta „Mieszkaj bez Kompromisów” skierowana jest do osób, które spełnią warunki określone w Regulaminie oferty, w tym posiadają lub założą konto osobiste w ING Banku Śląskim S.A przed podpisaniem umowy o kredyt oraz posiadają lub zadeklarują wpływy na ten rachunek w wysokości min. 2000 zł miesięcznie oraz podpiszą umowę ubezpieczenia ochronnego ""Opcja ŻYCIE Plus"" lub Bezpieczny Kredyt STANDARD Plus (ubezpieczenia ochronne oferowane przez odpowiednio Nationale-Nederlanden TU na Życie S.A. oraz TU EUROPA S.A. i TU EUROPA na Życie S.A.). Opłata za prowadzenie rachunku od 0zł do 13zł/mies. - na potrzeby wyliczenia RRSO jako koszty prowadzenia rachunku przyjęto opłatę za prowadzenie rachunku Direct tj. 0zł*. Składka miesięczna za ubezpieczenie ochronne wynosi odpowiednio 0,035% i 0,055% kwoty salda kredytu - na potrzeby wyliczenia RRSO przyjęto koszt ubezpieczenia na życie Opcja Życie Plus tj. 0,035% kwoty salda kredytu.

Klient zobowiązany jest do korzystania z produktów, których zakup uprawnia do uzyskania preferencji cenowych w ramach „Mieszkaj bez kompromisów” przez okres min. 3 lat od daty zawarcia umowy o kredyt hipoteczny. W przypadku niedotrzymania ww. zobowiązań w okresie 3 lat od daty zawarcia umowy o kredyt, Bank ma prawo do podwyższenia marży na warunkach określonych w Regulaminie oferty "Mieszkaj bez kompromisów"

Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione będą od wyniku oceny zdolności kredytowej oraz proponowanego zabezpieczenia. Bank zastrzega sobie również prawo do rezygnacji z zawarcia umowy

* inne koszty związane z rachunkiem wskazane są w TOiP

Niniejsza treść nie jest ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Ma charakter wyłącznie informacyjny.

Powyższe obliczenia zostały dokonane na dzień 01.06.2016. Aktualne informacje odnośnie RRSO dla ofert standardowej, „0% prowizji”, „Obniżona marża” dostępne są na www.ing.pl Przyznanie kredytu oraz jego warunki są uzależnione od indywidualnej sytuacji klienta i jego zdolności kredytowej. Ww. oferty nie łączą się.

do góry
ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień:10.06.2016. Dodatkowe informacje: www.ingbank.pl , infolinia: 801 222 222 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Niniejszy materiał nie jest ofertą udzielenia kredytu/pożyczki, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Bank decyduje o udzieleniu kredytu/pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej i zastrzega sobie prawo do obniżenia wnioskowanej kwoty kredytu/pożyczki lub odmowy jego/jej udzielenia.

v.16.6.10.0.0