KORZYSTNY KREDYT

Produkty bankowe i pozabankowe


Kredyty hipoteczne oraz kredyty mieszkaniowe. Jeżeli chcesz, możesz skorzystać z porównywarki kredytów hipotecznych: Porównywarka Banków Kredyt Hipoteczny. Wybierz najlepszy kredyt na zakup mieszkania. Nie wiesz jakiego dokonać wyboru? Skontaktuj się z doradcą kredytowym.

Klienci indywidualni
Weź kredyt hipoteczny i zamieszkaj u siebie
Skontaktuj się z doradcą

Kredyt hipoteczny

Weź kredyt hipoteczny na dom, mieszkanie, działkę i remont, a także na spłatę kredytów w innych bankach.
Skorzystaj z atrakcyjnych wariantów:

Oferta „Mieszkaj bez kompromisów”

Teraz oferta specjalna dla osób w wieku 35 lat

„0% prowizji” albo „Niższa marża”

Obniż koszty uruchomienia kredytu albo ratę kredytu przez cały okres spłaty.

W zależności od wariantu:

atrakcyjne oprocentowanie
okres spłaty do 35 lat
minimalna kwota: 70 000 zł
0 zł za rozpatrzenie wniosku
maksymalna kwota: 80% wartości nieruchomości
bezpłatna pomoc specjalisty – nasz specjalista przyjedzie do Ciebie

Zobacz na jaki kredyt Cię stać

Podaj kilka informacji o swojej sytuacji finansowej, aby wyliczyć zdolność kredytową.

Tylko cztery kroki do kredytu

1
Wypełnij formularz
Skontaktuj się z naszym doradcą, wypełniając formularz
2
Nasz doradca przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce i przedstawi najlepszą dla Ciebie ofertę
3
Po skompletowaniu dokumentów doradca pomoże Ci wypełnić wniosek kredytowy
4
Nasz doradca poinforuje Cię o uzyskaniu kredytu oraz ustali z Tobą termin zawarcia umowy i jej warunki oraz termin uruchomienia kredytu.

NAVIDOM prowadzi od A do Zamieszkania

NAVIDOM to nowy serwis internetowy dla kupujących mieszkanie, który prowadzi krok po kroku, prosto do własnego mieszkania. Dzięki naszemu serwisowi dobrze wybierzesz mieszkanie, masz wszystko w jednym miejscu, zmieścisz się w budżecie i sprawnie kupisz!

Potrzebujesz kredytu? Skontaktuj się z doradcą Oddzwonimy, doradzimy.

RRSO dla kredytu w wysokości 200 000 zł, w ofercie standardowej wynosi 4,92%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 4,29% (6M WIBOR 1,79% oraz marża Banku 2,50%) przy czym w okresie 6 mies. od podpisania umowy przyjęto oprocentowanie z marżą podwyższoną o 0,3 p.p. z tyt. tymczasowego zabezpieczenia do czasu ustanowienia hipoteki; prowizję za udzielenie: 1,90% kwoty kredytu, tj. przy kwocie kredytu 200 000 zł prowizja wyniesie: 3800 zł; opłatę za weryfikację wartości zabezpieczenia: 350 zł; ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych liczone za cały okres kredytowania ze składką miesięczną wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku: 19,20 zł; okres spłaty: 30 lat, spłatę rat w równej wysokości; LTV: do 80%; PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie: 319 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości).

RRSO dla kredytu w wysokości 200 000 zł, w ofercie '0% prowizji' wynosi 4,63%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 4,19% (6M WIBOR 1,79% oraz marża Banku 2,40%) przy czym w okresie 6 mies. od podpisania umowy przyjęto oprocentowanie z marżą podwyższoną o 0,3 p.p. z tyt. tymczasowego zabezpieczenia do czasu ustanowienia hipoteki; prowizję za udzielenie: 0zł; opłatę za weryfikację wartości zabezpieczenia: 350 zł; ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych liczone za cały okres kredytowania ze składką miesięczną wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku: 19,20 zł; okres spłaty: 30 lat, spłatę rat w równej wysokości; LTV: do 80%; PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie: 319 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości).

RRSO dla kredytu w wysokości 200 000 zł, w ofercie 'Niższa marża' wynosi 4,49%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 3,89% (6M WIBOR 1,79% oraz marża Banku 2,10%) przy czym w okresie 6 mies. od podpisania umowy przyjęto oprocentowanie z marżą podwyższoną o 0,3 p.p. z tyt. tymczasowego zabezpieczenia do czasu ustanowienia hipoteki; prowizję za udzielenie: 1,90% kwoty kredytu, tj. przy kwocie kredytu 200 000 zł prowizja wyniesie: 3800 zł; opłatę za weryfikację wartości zabezpieczenia: 350 zł; ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych liczone za cały okres kredytowania ze składką miesięczną wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku: 19,20 zł; okres spłaty: 30 lat, spłatę rat w równej wysokości; LTV: do 80%; PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie: 319 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości).

Oferty „0% prowizji” oraz „Niższa marża” skierowane są do osób, które posiadają lub założą konto osobiste w ING Banku Śląskim S.A przed podpisaniem umowy o kredyt oraz posiadają lub zadeklarują wpływy na ten rachunek w wysokości min. 2000 zł miesięcznie (opłata za prowadzenie rachunku od 0zł do 13zł/mies. - na potrzeby wyliczenia RRSO jako koszty prowadzenia rachunku przyjęto opłatę za prowadzenie rachunku Direct tj. 0zł*). Bank w okresie 3 lat od daty zawarcia umowy o kredyt, ma prawo do podwyższenia marży o 0,4% w stosunku rocznym, w przypadku niewykonania przez Kredytobiorcę zobowiązania polegającego na zapewnieniu wpływu w wysokości min. 2000 zł miesięcznie na w/w rachunek.

RRSO dla kredytu w wysokości 200 000 zł, w ofercie 'Mieszkaj bez kompromisów' wynosi 4,76%. Do obliczenia przyjęto: oprocentowanie kredytu 3,89% (6M WIBOR 1,79% oraz marża Banku 2,10%) przy czym w okresie 6 mies. od podpisania umowy przyjęto oprocentowanie z marżą podwyższoną o 0,3 p.p. z tyt. tymczasowego zabezpieczenia do czasu ustanowienia hipoteki; prowizję za udzielenie: 0zł; opłatę za weryfikację wartości zabezpieczenia: 350 zł; ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych liczone za cały okres kredytowania ze składką miesięczną wg oferty dostępnej za pośrednictwem Banku: 19,20 zł; ubezpieczenie na życie – składka miesięczna jak niżej; okres spłaty: 30 lat, spłatę rat w równej wysokości; LTV: do 80%; PCC i opłaty sądowe za ustanowienie oraz wykreślenie hipoteki - łącznie: 319 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości).

Oferta „Mieszkaj bez Kompromisów” skierowana jest do osób, które spełnią warunki określone w Regulaminie oferty, w tym posiadają lub założą konto osobiste w ING Banku Śląskim S.A przed podpisaniem umowy o kredyt oraz posiadają lub zadeklarują wpływy na ten rachunek w wysokości min. 2000 zł miesięcznie oraz podpiszą umowę ubezpieczenia ochronnego "Opcja ŻYCIE Plus" lub Bezpieczny Kredyt STANDARD Plus (ubezpieczenia ochronne oferowane przez odpowiednio ING TU na Życie S.A. oraz TU EUROPA S.A. i TU EUROPA na Życie S.A.). Opłata za prowadzenie rachunku od 0zł do 13zł/mies. - na potrzeby wyliczenia RRSO jako koszty prowadzenia rachunku przyjęto opłatę za prowadzenie rachunku Direct tj. 0zł*. Składka miesięczna za ubezpieczenie ochronne wynosi odpowiednio 0,035% i 0,055% kwoty salda kredytu - na potrzeby wyliczenia RRSO przyjęto koszt ubezpieczenia na życie Opcja Życie Plus tj. 0,035% kwoty salda kredytu.

* inne koszty związane z rachunkiem wskazane są w TOiP

Niniejsza treść nie jest ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Ma charakter wyłącznie informacyjny.

Powyższe obliczenia zostały dokonane na dzień 01.08.2016. Aktualne informacje odnośnie RRSO dla ofert standardowej, "0% prowizji", "Niższa marża" dostępne są na www.ing.pl Przyznanie kredytu oraz jego warunki są uzależnione od indywidualnej sytuacji klienta i jego zdolności kredytowej. Ww. oferty nie łączą się.

do góry
ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 01.08.2016. Dodatkowe informacje: www.ingbank.pl , infolinia: 801 222 222 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Niniejszy materiał nie jest ofertą udzielenia kredytu/pożyczki, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Bank decyduje o udzieleniu kredytu/pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej i zastrzega sobie prawo do obniżenia wnioskowanej kwoty kredytu/pożyczki lub odmowy jego/jej udzielenia.

v.16.8.2.0.0